AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Автопарк міліції Рівненщини поповнився новими «Тойота Пріус»

Автопарк міліції Рівненщини поповнився новими «Тойота Пріус»Ключі від сімнадцяти автомобілів працівникам Державтоінспекції та патрульної служби вручив заступник Міністра внутрішніх справ України — керівник апарату Сергій Лекарь.

— Хочу відзначити, що ці автомобілі є дійсно надійною підтримкою для забезпечення охорони громадського порядку, для безпеки та профілактики правопорушень, — зазначив Сергій Лекарь. — Варто зазначити, що ці транспортні засоби є екологічно кращими. Адже керівництво держави турбується, аби екологічна безпека України була на належному рівні. Сподіваюсь, що працівники міліції Рівненщини забезпечать належну організацію роботи. Хочу побажати, щоб зросла довіра населення до працівників міліції. Міністерством усе буде зроблено для того, щоб забезпечити вашу роботу належним чином, в тому числі — і матеріального забезпечення, соціально-побутових умов. Хочу побажати успіхів у роботі, натхненної праці на благо народу.

Варто зазначити, що на цих автомобілях працівники міліції патрулюватимуть вулиці Рівного та інші населені пункти області. Це допоможе правоохоронцям працювати більш ефективно, щоб потреба громадян у захисті їх прав та свобод задовольнялась якомога більш кваліфіковано та якісно.

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Автопарк міліції Рівненщини поповнився новими «Тойота ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca