AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


На Чернігівщині перевірили на знання Правил дорожнього руху студентів вищих навчальних закладів

На Чернігівщині перевірили на знання Правил дорожнього руху студентів вищих навчальних закладівЩороку навесні в місті Чернігові на базі обласної станції «Юних натуралістів» проводиться олімпіада з навчальних дисциплін, спеціальностей безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, за якими здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою в Україні. До перевірки знань студентів долучилися й працівники Державтоінспекції.

Під час змагань проходить виявлення, відбір та підтримка обдарованої молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання їх творчої праці, формування команд для участі у міжуніверситетських олімпіадах.

За умовами змагань команда складалась з п’яти чоловік. Чотири команди з різних міст області боролись за перемогу.

Студентська олімпіада включала в себе п’ять турів. Привітання (презентація ВУЗу), конкурс на кращого знавця Правил дорожнього руху України, який включав в себе розв’язування екзаменаційних карток теоретичних навичок водіння транспортними засобами та вміння орієнтуватися у складній дорожній обстановці, медицина, конкурс пропаганди здорового способу життя та вміння діяти у надзвичайних ситуацій.

Запекла боротьба точилась до останньої хвилини. Всі команди на тверду «четвірку» закріпили практичні знання та навички як з правильної поведінки на дорозі, так і в різних надзвичайних ситуаціях.

Компетентне журі, у складі заступника начальника відділу кадрового забезпечення та профілактичної роботи Управлінні Державтоінспекції Олени Царюк, начальника навчально-медадичного центру цивільного захисту та життєдіяльності, голови Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України визначили переможців.

У конкурсі від Державтоінспекції на рівних йшли команди з Чернігівського Державного інституту економіки і управління та Чернігівського національного університету імені Т. Г. Шевченка, яки набрали однакову кількість балів. В додатковій змаганнях капітанів перемогу одержала команда з інституту економіки і управлінні.

Учасники змагань отримали дипломи та масу гарних вражень.

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - На Чернігівщині перевірили на знання Правил дорожнього ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca