AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Потік мігрантів не зменшується

Потік мігрантів не зменшуєтьсяЗавдяки вжитим заходам упродовж останніх років вдалося істотно обмежити потік нелегальних мігрантів до країн ЄС. Водночас ситуація цього року свідчить, що натиск незаконних мігрантів на державний кордон України не зменшується. Більше того, шукачі кращої долі намагаються знайти дедалі новіші способи незаконного перетину кордону.

Лише останніми днями прикордонники кілька разів затримували організовані групи незаконних мігрантів. Троє громадянин В’єтнаму намагалися незаконно перетнути кордон на ділянці Чопського загону, п’ятеро громадян Грузії — на ділянках Мостиського та Чернівецького загонів, а шестеро громадян Шрі-Ланки — на ділянці Чернівецького загону. Попри те, що спільними зусиллями правоохоронних органів України та суміжних держав вдалося припинити діяльність китайського, індуського, пакистанського, іракського та арабського каналів, незаконні мігранти знаходять нові шляхи для реалізації своїх намірів.

Міграційна ситуація зазнала певних змін останніми роками. Відбулася переорієнтація на переправлення громадян країн пострадянського простору, насамперед Грузії, Росії та Молдови; побільшало випадків використання легального в’їзду, студентського каналу та використання процедури набуття статусу біженця для тимчасової легалізації, зокрема громадян Сомалі, Афганістану, В’єтнаму. Зафіксовано збільшення потоку громадян Сирії.

Торік 68% мігрантів, затриманих за незаконне перетинання кордону та інші правопорушення, були вихідцями із пострадянських країн. У першому півріччі 2013 року їхня частка становить 65% загальної кількості затриманих мігрантів, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

З огляду на зазначене, з ініціативи адміністрації Державної прикордонної служби днями відбудеться спільна міжвідомча нарада за участю представників СБУ, МВС, ДМСУ та Міносвіти, де планується провести аналіз міграційної ситуації й окреслити проблемні питання в організації протидії незаконній міграції й визначити подальші напрями спільної роботи, зокрема в прикордонних районах.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Потік мігрантів не зменшується, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca