AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


На Вінниччині з порушниками Правил дорожнього руху спілкувався священнослужитель

На Вінниччині з порушниками Правил дорожнього руху спілкувався священнослужительДо заходів, що проводить Державтоінспекція Вінниччини в рамках Національного тижня безпеки дорожнього руху, долучилось духовенство та журналісти.

До екіпажу працівників Державтоінспекції, які здійснювали нагляд за дорожнім рухом у Вінниці, на вулиці Соборній, долучився священнослужитель отець В’ячеслав. Він проводив профілактичні бесіди з правопорушниками, яких зупиняли інспектори ДАІ та особисто керівник ДАІ області, та роздавав пам’ятні листівки з правилами безпечної поведінки водіїв та пішоходів на дорозі.

- Правопорушників ми не штрафували, — розповідає начальник Управління ДАІ Вінниччини Павло Солоненко. — Об’єднавши зусилля з духовенством, проводили профілактичні бесіди, що допоможуть зберегти життя і здоров’я. Сподіваємося, що спільними зусиллями вдасться зменшити кількість правопорушень та аварійність на дорогах.

У агітаційний мікроавтобус державтоінспектори запрошують порушника і замість традиційного складання протоколу та штрафу — спілкування зі священнослужителем.

- Сьогодні ми будемо говорити про вічні істини. Про те, що життя, це є дар Божий і до нього потрібно відноситись з великою увагою. До свого життя, до життя своїх ближніх. А дорога, це є зона підвищеного ризику. Я тут в надії на те, що спілкуючись з водіями, ми зможемо донести до них слово Боже, — говорить Отець В’ячеслав.

- Буду прикладати максимум зусиль, щоб більше не порушувати та бути більш уважною на дорозі. Помилку свою повністю визнаю. Приємно, що штрафу немає, а за бесіду, яку на довго запам’ятаю, дуже вдячна, — з такими словами поїхала порушниця Наталя, з якою правоохоронці спілкувалися через порушення правил паркування.

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - На Вінниччині з порушниками Правил дорожнього руху ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca