AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


На порозі нових проектів

На порозі нових проектівУ рамках першого в історії українсько-бразильських двосторонніх відносин офіційного візиту глави бразильського зовнішньополітичного відомства в Україну міністр закордонних справ Леонід Кожара зустрівся з міністром закордонних справ Федеративної Республіки Бразилія Антоніо Патріотою у форматі «віч-на-віч». А делегації провели переговори у розширеному складі.

Сторони обговорили перспективи поглиблення відносин стратегічного партнерства, позитивно оцінивши динаміку торговельно-економічних відносин. Відзначено й важливість підготовки державного візиту Президента Бразилії пані Ділми Руссефф в Україну.

Обговорено стан реалізації спільного космічного проекту «Циклон-4 — Алкантара» та перспектив співпраці в енергетичній, фармацевтичній, авіабудівній, науковій, освітній та інших галузях, повідомляє прес-служба МЗС. «Обидві сторони прагнуть наповнити стратегічне партнерство конкретним змістом шляхом успішного виконання тих, що існують, і нових проектів, передусім ідеться про співпрацю у високотехнологічних галузях», — сказав Антоніо Патріота.

У свою чергу, як повідомляє УНІАН, Леонід Кожара заявив, що Україна та Бразилія — на порозі ухвалення додаткових стратегічних рішень.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - На порозі нових проектів, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca