AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Перший день Каннського фестивалю присвятили підлітковим проблемам

Перший день Каннського фестивалю присвятили підлітковим проблемамКонкурсна програма Каннського фестивалю розпочалася двома прем’єрами. В перший день глядачі подивилися фільм мексиканського режисера Амата Ескаланте «Елі» та «Молода і красива» Франсуа Озона.

Французький режисер Франсуа Озон повернувся у Канни через 10 років і знову — з фільмом про підлітка. Стрічка «Молода і красива» розповідає про дівчину з хорошої сім’ї, якій хочеться чогось таємного і забороненого, і цим стає секс. Сюжет розвивається впродовж 4 пір року під 4 пісні Франсуази Арді.

В центрі мексиканської стрічки «Елі» — кохання 12-річної дівчинки до молодого поліцейського. У фільмі, окрім кохання — тортури, мафія і кокаїн.

Паралельно з основною програмою відбувся показ і першого фільму «Особливого погляду» — стрічки Софії Копполи «Елітне товариство». Фільм, хоч і не змагається за головний приз, привернув увагу публіки: на показ змогла потрапити ледве третина охочих.

Коппола, як і Озон з Ескаланте, звертається до теми дорослішання. У стрічці йдеться про «гламурну банду» — підлітків з Лос-Анджелеса, які проникають в помешкання знаменитостей та грабують їх. Фільм заснований на реальних подіях. Одну з головних ролей грає зірка «Гаррі Поттера» Емма Вотсон.

Урядовий Кур'єр

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Перший день Каннського фестивалю присвятили підлітковим ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca