AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


В Україні продукти харчування за рік подешевшали на 3,5%

В Україні продукти харчування за рік подешевшали на 3,5%Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства повідомляє, що продукти харчування стають більш доступними для українців. Так, споживчі ціни на них у квітні поточного року знизилися на 3,5% порівняно з відповідним періодом минулого року. І це незважаючи на те, що у квітні відбулося сезонне зростання вартості фруктів на 3% і овочів — 3,3%. Хоча, за даними Держкомстату, їх ціна все одно нижча за минулорічну на 7,1% і 16,6% відповідно.

За даними Державної служби статистики України, індекс споживчих цін на продукти харчування у квітні 2013 року до березня 2013 року становив 99,9%.

Окрім того, у квітні суттєво подешевшали яйця — на 13,7%. На 0,1—2,0% знизилися ціни на сало, продукти переробки зернових, молоко, сметану, рис, цукор, м’ясо та м’ясопродукти, сири, маргарин та олію.

Слід також зазначити, що протягом останнього часу Україна істотно збільшила експорт деяких видів продовольства, зокрема овочів. Так, за 1 квартал цього року, порівняно з відповідним періодом минулого року, експорт картоплі збільшився більш ніж у 5 разів та становив 7 тисяч тонн, капусти — у 2 рази та становив 2,2 тисячі тонн. Крім того, у десятки разів збільшився експорт цибулі — до 36,4 тисячі тонн, овочів борщового набору — до 8,9 тисячі тонн.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві аграрної політики та продовольства зазначали, що в Україні зберігається стабільна цінова ситуація на ринку харчових продуктів. Так, Міністр Микола Присяжнюк заявляв, що збалансовану цінову ситуацію на внутрішньому ринку забезпечили ініційовані Урядом і Мінагрополітики заходи щодо розвитку інфраструктури продовольчого ринку.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - В Україні продукти харчування за рік подешевшали на ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca