AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


На Львівщині зі снігової пастки визволили автобус з дітьми

На Львівщині зі снігової пастки визволили автобус з дітьмиУчора на Львівщині знову лютувала негода. У другій половині дня здійнявся сильний шквальний вітер, почав падати сніг. Погодні умови були дуже складними, особливо, у Буському та Бродівському районах. Через стихію до снігової пастки потрапив екскурсійний автобус, серед пасажирів якого були школярі з Черкаської області.

Вранці підлітки разом із групою туристів вирушили у мандрівку історичними пам’ятками Львівщини. Негода застала їх у дорозі. Повертаючись з Підгорецького замку, автобус загруз у заметах серед поля. До автодороги «Київ-Чоп» залишалось близько півтора кілометра, однак, транспорт не міг зрушити з місця.

Отримавши повідомлення про цю надзвичайну подію, правоохоронці зробили все можливе, аби якомога швидше визволити «заручників» стихії зі снігового полону. За допомогою спецтехніки автобусу двічі розчищали шлях, аби він зміг виїхати на дорогу «Київ-Чоп».

Працівники Державтоінспекції супроводили автобус із дітьми до Буська, де для пасажирів організували вечерю. А після цього школярі вирушили до Львова. Правоохоронці подбали, аби ця подорож, незважаючи на негоду, була швидкою та безпечною. Інспектори ДАІ здійснювали супровід автобуса до самого міста Лева.

Пасажири щиро дякували правоохоронцям та «надзвичайникам» за порятунок, за те, що не залишили у біді та допомогли безпечно дістатися до Львова.

Вранці школярі вирушили додому, на Черкащину, а от співробітники Державтоінспекції Львівщини і надалі продовжують працювати у посиленому режимі.

Синоптики попереджають про подальше погіршення погодних умов на Заході країни, тож правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху бути вкрай обережними, а, за можливості, тимчасово утриматися від поїздок, особливо, у вечірній та нічний час.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України управління

(інформація прес-служби ДАІ

Львівської області)

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - На Львівщині зі снігової пастки визволили автобус з ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca