Днями відбулась чергова зустріч з громадськими організаціями відбулась в управлінні ДАІ Вінницької області. На обговоренні розглядались питання діяльності підрозділів Державтоінспекції, а саме дотримання діючого законодавства, покращення організації дорожнього руху та проведення профілактичної роботи з пішоходами. Громадськість представляли організації , «Автомайдану», «Дорожнього контролю», координатор люстраційного комітету Вінничини та представники автошкіл і експерти.
На початку зустрічі начальник управління ДАІ Павло Солоненко розповів учасникам «Круглого столу» про стан аварійності на території області та діяльність служби загалом. С початку року працівниками Державтоінспекції виявлено майже 5000 водіїв, які керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. У порівняні з минулим роком кількість дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв у нетверезому стані збільшилась майже у 3 рази і це є досить великою проблемою, адже в кожній дорожньо-транспортній пригоді травмуються та гинуть люди. Присутні ознайомлені із заходами, які запроваджені Державтоінспекцією спрямовані на попередження аварійності та виявлення правопорушень — «Автобус-2014» , «Мак-2014», «Автомобіль», «Рядність», «Залізничний переїзд» та «Небезпечний вантаж».
Представники громадських організацій зазначили, що в роботі працівників ДАІ спостерігаються позитивні зміни, довіра до інспекторів потроху повертається. В свою чергу «Автомайданівці» стверджують, що позитивні зміни є, але трапляються випадки не ввічливого ставлення інспекторів ДАІ до водіїв транспортних засобів. Громадські активісти також звернули увага на дотриманні чинного законодавства та здійснення громадського контролю щодо діяльності правоохоронних органів.
На зазначене зауваження Павло Солоненко відповів, що робота з особовим складом проводиться, працівниками управління ДАІ постійно проводиться перевірки несення служби, за результатами перевірок притягнено до дисциплінарної відповідальності 118 працівників ДАІ та 9 звільнено.
Розглядались і пропозиції Державтоінспекції щодо внесення змін до організації дорожнього руху поблизу автовокзалу та запланованого комісійного обстеження виїздів з автовокзалу. З метою забезпечення безпеки пішоходів, які користуються мобільним телефоном та перетинають проїзну частину дороги, розроблено інформаційну табличку, яка інформуватиме пішоходів про заборону використання мобільного телефону під час перетину дороги. Як експериментальне впровадження інформаційні таблички будуть встановлені на одному з перехресть обласного центру для інформування пішоходів.