AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Дар сонця служитиме людям

Дар сонця служитиме людям

На Західній Україні стала до ладу найпотужніша сонячна електростанція

У закарпатському селі Ірлява на 23 гектарах розмістили майже 43 тисячі блоків, які здатні забезпечити електроенергією весь Великоберезнянський район, чи 10% потреб обласного центру й Ужгородського району. Річна потужність станції — 10,09 МВт, тут видобувають 9,6 кіловата за годину.

Полікристалічні модулі (сонячні батареї) збирають енергію, що виділяється небесним світилом, потім за допомогою 4 інверторних підстанцій постійний струм перетворюється в перемінний. Через трансформаторну станцію він подається в загальну мережу.

Село завдяки новобудові матиме додаткові робочі місця. І, окрім того, інвестори допоможуть ірлявцям відремонтувати клуб, зробити дорогу до сільгоспугідь. Фото надане автором

— Батареї розташовані під 30-градусним кутом до землі на такій відстані одна від одної, щоб за будь-якої погоди й пори року на них не потрапляла тінь, — розповів інвестор проекту Богдан Андріїв. — Вони здатні до самоочищення, тому персонал у нас — лише охоронці. Діяльність станції не дає жодних вуглекислотних та інших токсичних викидів.

Інвестори обрали село Ірлява, що в Ужгородському районі, зважаючи на високу сонячну активність у цій місцевості: прямі промені світила потрапляють сюди 2 тисячі годин за рік. Змонтували ж станцію за італійською технологією з китайського матеріалу всього за півроку.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Дар сонця служитиме людям, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca