AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Щодо переведення на обслуговування до Міжрегіонального управління Міндоходів, Міністерство доходів і зборів УкраїниМІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 01.10.2013  № 12363/6/99-99-18-06-05-15
 • Міністерство доходів і зборів України розглянуло звернення <…> щодо переведення на обслуговування до Міжрегіонального управління Міндоходів — Центрального офісу з обслуговування великих платників податків та повідомляє.

  Підпунктом 14.1.24 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України( 2755-17 ) (далі — Кодекс) визначено, що великий платник податків — юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує п'ятсот мільйонів гривень або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує дванадцять мільйонів гривень.

  Згідно із п. 64.7 ст. 64 Кодексу( 2755-17 ) центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, визначає порядок обліку платників податків у контролюючих органах та порядок формування Реєстру великих платників податків (далі — Реєстр) на відповідний рік з урахуванням критеріїв, визначених Кодексом для великих платників податків.

  Відбір платників податків для включення до Реєстру на наступний календарний рік здійснюється на підставі аналізу інформації про сумарні обсяги доходів від усіх видів діяльності платника податків за друге півріччя попереднього року та перше півріччя поточного року та суми сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, що контролюються контролюючими органами, у другому півріччі попереднього року та першому півріччі поточного року (п. 2.1 Порядку формування Реєстру великих платників податків( z1860-12 ), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11.09.2012 № 986, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06.11.2012 за № 1860/22172).

  За даними податкової звітності <…> доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування за друге півріччя 2012 року та за перше півріччя 2013 року, перевищують 500 млн. грн., а загальна сума сплачених до державного бюджету податків за платежами, контроль за якими покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує 12 млн. гривень.

  Враховуюче наведене, показники діяльності <…> відповідають визначенню великого платника податків.

  Після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, про таке включення платник податків зобов'язаний стати на облік у контролюючому органі, що здійснює податкове супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр.

  Відповідно до пп. 10.2.1 п. 10.2 Порядку обліку платників податків і зборів( z1562-11 ), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 29.12.2011 № 1562/20300 (далі — Порядок), у разі отримання платником податків повідомлення про включення/невключення платника податків до Реєстру такий платник податків зобов'язаний не пізніше 15 листопада поточного року подати до вказаного у такому повідомленні контролюючому органу за новим місцем обліку заяву за формою № 1-ОПП( za562-11 ) про взяття на облік з початку календарного року, на який сформовано реєстр.

  Щодо великих платників податків, які самостійно не стали на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, має право приймати рішення про зміну основного місця обліку та переведення їх на облік у контролюючі органи, що здійснюють супроводження великих платників податків.

  Заступник Міністра

  А. П. Ігнатов

  {Текст взято з сайту Міндоходів України http://minrd.gov.ua/}

  Юридичний портал Справедливість

  Это Вам будет интересно:

  Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
   юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
   за плечами которых многие годы юридической практики!

  Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

  Контакты юристов

  Телефон:
  E-mail:
  Юридические услуги - Щодо переведення на обслуговування до Міжрегіонального ..., 2024 год |
  1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca