Днями один із нарядів роти ДПС м. Миколаєва звично патрулював вулиці обласного центру. Близько 14 години 20 хвилин, рухаючись по пр. Леніна, в районі будинку № 171, правоохоронці звернули увагу на двох чоловіків, які на проїзній частині вчинили між собою бійку. В руках одного з них був предмет схожий на гумовий молоток, яким він лупцював свого опонента по голові.
Працівники ДАІ зупинили патрульний автомобіль та підбігли «рознімати» агресивних парубків. Проте, один з них, побачивши правоохоронців, почав тікати, але вже за декілька метрів він все ж таки був затриманий.
До приїзду швидкої допомоги інспектори ДПС надали першу допомогу потерпілому й спробували дізнатись, що ж стало причиною такого бурхливого з’ясування відносин, але жоден з них нічого не міг зрозумілого пояснити.
Для подальшого з’ясування обставин та розгляду справи, на місце пригоди було викликано слідчо-оперативну групу Центрального райвідділу міліції.