МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 16 вересня 2009 року № 673 (із змінами)
З метою забезпечення рівномірного розподілу навантаження на фахівців лабораторної служби та розширення доступу ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД до проведення лабораторних досліджень з визначення кількості СД4-лімфоцитів та, враховуючи листи в. о. директора Департаменту охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації О. Найдана від 17 липня 2013 року № 01-13/99 та т. в.о. директора Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації О. Середи від 30 липня 2013 року № 4232/СНІД, НАКАЗУЮ:
1. Унести до Переліку центрів профілактики і боротьби зі СНІДом, які здійснюють лабораторний моніторинг за ВІЛ-інфекцією та антиретровірусною терапією (імунологічні дослідження — визначення кількості СД4-лімфоцитів) для закладів охорони здоров'я відповідних адміністративно-територіальних одиниць( v0673282-09 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 вересня 2009 року № 673 "Про затвердження переліків центрів профілактики і боротьби зі СНІДом для проведення лабораторного моніторингу за ВІЛ-інфекцією і антиретровірусною терапією та проведення підтверджуючих досліджень в Україні та переліку центрів профілактики і боротьби зі СНІДом та закладів охорони здоров'я, яким доручено здійснювати виплату державної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям і дітям, які страждають на хворобу, зумовлену ВІЛ" (із змінами), далі — Перелік, такі зміни:
1.1. Доповнити Перелік( v0673282-09 ) новими позиціями такого змісту:
"
КЗ "Львівський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом"
Львівська область
КЗ "Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом" Черкаської обласної ради
Черкаська область
".
1.2. У графі "Перелік адміністративно-територіальних одиниць" позиції 2 Переліку( v0673282-09 ) слова "Черкаська область" виключити.
1.3. У графі "Перелік адміністративно-територіальних одиниць" позиції 7 Переліку( v0673282-09 ) слова "Львівська область" виключити.
2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.
Міністр
Р. Богатирьова
ПОГОДЖЕНО:
Голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань
Т. Александріна