AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Цифровий бар’єр захищає обладнання

Цифровий бар’єр захищає обладнанняНасипні вантажі, які проходять через порт Южний, що на Одещині, відтепер стануть чистішими та більш безпечними для обладнання. Тут придбали два цифрових конвеєрних металодетектори «Бар’єр-408». Ці прилади проходять тестову експлуатацію на двох стрічкових пересувних конвеєрах комплексу вагоноперекидача.

Вони мають виявляти сторонні металеві предмети у залізорудному концентраті, окатиші та вугіллі. Такі вантажі мають значну питому вагу в перевалці порту. Металодетектори допомагатимуть усунути з них металеві предмети, які можуть пошкодити транспортерні стрічки та інше перевантажувальне обладнання. До того ж вантаж, що проходить через порт, до отримувача надійде у чистішому вигляді. Виявивши сторонній металевий предмет на транспортерній стрічці, металодетектор зупиняє привід конвеєра, вмикає сигналізацію і створює запис у реєстраторі подій.

У 2009 році в порту на двох стрічкових пересувних конвеєрах уперше було встановлено цифрові конвеєрні металодетектори «Бар’єр-407». Ці прилади, як і сучасніші новопридбані «Бар’єр-408», — вітчизняні вироби. Їх виготовляють на Дніпропетровському НТП «Славутич».

Скромна рамка стане надійним бар’єром для предметів, що можуть пошкодити обладнання. Фото прес-служби МТП Южний

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Цифровий бар’єр захищає обладнання, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca