AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Новий керманич хокейної дружини

Новий керманич хокейної дружиниСьогодні в Донецьку головного тренера «Донбасу» Андрія Назарова буде представлено як наставника збірної України. Його помічником у головній команді країни стане відомий у минулому захисник київського «Сокола» та збірної країни Олександр Годинюк.

Перед новим керманичем керівники Федерації хокею України ставлять завдання повернути національну команду до елітного дивізіону світового хокею.

— У сезоні 2015/2016 ми повинні грати в одній групі з Канадою і Швецією, Чехією і Росією, — сказав журналістам Андрій Назаров. — Хотілося б досягнути цього вже наступного року. Однак фахівці вважають: якщо це станеться протягом наступних двох років, ми всі будемо молодцями. Я приїхав у Донецьк, щоб «Донбас» успішно виступив у розіграші Континентальної хокейної ліги. Тепер намагатимуся досягти результату і в роботі зі збірною, — підкреслив російський фахівець.

Нагадаю, що наприкінці липня ФХУ звернулася до місцевого хокейного клубу по дозвіл на призначення головного тренера Андрія Назарова на аналогічну посаду у збірній України. Донецький колектив відповів згодою.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Новий керманич хокейної дружини, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca