AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Працівники ДАІ відсторонили від керування автобусом водія, що перебував в стані сп’яніння

Працівники ДАІ відсторонили від керування автобусом водія, що перебував в стані сп’яніння22 червня, близько 8 години ранку, працівники роти ДПС відділу ДАІ Миколаївського міського управління під’їхали на перехрестя вул. Васляєва та вул. Миколаївської для того, щоб забезпечити безпеку дорожнього руху та супроводження організованої групи дітей до смт. Лазурне, Херсонської області.

Під час спілкування з водієм автобусу «Hyundai», задіяного для перевезення підлітків, у інспекторів ДАІ виникла підозра, що він знаходиться в стані сп’яніння. Чоловік погодився встановити цей факт на місці за допомогою сертифікованого спеціального технічного приладу «Драгер Алкотест», та згідно результату проведеної експертизи рівень алкоголю становив 1,28 (!) проміле при допустимій нормі — 0,2.

Побачивши результат, чоловік почав заперечувати, що саме він мав бути за кермом автобуса, мовляв, він тільки приїхав, а до Херсонської області має їхати зовсім інший водій. Більш того, чоловік відмовлявся навіть від того, що вживав алкогольні напої, от тільки ніяк не міг визначитись чи не вживав взагалі, чи купив пива у найближчому магазині після того, як подав автобус для посадки пасажирам. Проте, при перевірці шляхового листа даного водія, було встановлено, що саме він того дня пройшов передрейсовий медичний огляд та контроль технічного стану транспортного засобу. Співробітниками ДАІ даного громадянина було відсторонено від керування транспортним засобом й вже інший водій здійснив перевезення юних миколаївців на відпочинок.

У відношенні правопорушника був складений адміністративний матеріал за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Працівники ДАІ відсторонили від керування автобусом ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca