AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


У Харкові працівниками ДАІ оперативно встановили водія, який скоїв наїзд на дитину

У Харкові працівниками ДАІ оперативно встановили водія, який скоїв наїзд на дитинуПравоохоронці впродовж декількох годин вийшли на слід 51-річного чоловіка, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду, після чого втік з місця події.

На днях, у Харкові, на вул. Гвардійців Широнінців на пішохідному переході невідомий автомобіль скоїв наїзд на 8-річного хлопчика, який повертався зі школи додому. Внаслідок пригоди дитина з численними травмами була доставлена до медичного закладу.

Прибувши на місце пригоди, працівники Державтоінспекції, опитавши свідків події, а це були діти, які також поверталися зі школи додому, з’ясували обставини дорожньо-транспортної пригоди. За інформацією очевидців ДТП стали відомі деякі цифри державного номерного знаку та колір автомобіля. Працівники ДАІ в ході проведення перевірки встановили автомобіль «Ніссан-Тііда» та його водія, ним виявився 51-річний харків’янин, який зізнався в скоєнні пригоди, а автомобіль сховав у власному гаражі.

Матеріали дорожньо-транспортної пригоди оформлено у повному обсязі та передано до Київського РВ м Харкова для подальших слідчих дій та прийняття рішення по суті.

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - У Харкові працівниками ДАІ оперативно встановили водія, ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca