AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


М’яч більше не влучить у сусідське вікно

М’яч більше не влучить у сусідське вікноУ «спальних районах» Чернівців незвичайне новосілля. Звідти забрали похилені турніки та старенькі гойдалки і на їхньому місці, завдяки спонсорським коштам, встановили сучасні комфортні ігрові майданчики для повноцінного дитячого відпочинку.

Їхнє відкриття стало справжнім святом для дітлахів, яким випало проводити канікули на міському асфальті. До всього маленькі чернівчани, що прийшли оновити і випробувати каруселі, отримали в подарунок від «батьків» міста іграшки, різнокольорові м’ячі. А футбольна команда кожного прилеглого двору (в деяких з них її довелося терміново збирати) віднині матиме змогу грати у футбол якісними шкіряними.

Поки діти бавилися на майданчиках, їхні батьки, користуючись моментом, висловлювали секретареві Чернівецької міськради Віталію Михайлішину, що завітав на відкриття, не лише подяку, а й критичні зауваження, подекуди гострі, щодо облаштування міського середовища. Такі міні-зібрання стали ще одним позитивом нових дитячих місць відпочинку.

Хлопчакам тепер є де ганяти м’яча. Фото Василя КИЯШКА

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - М’яч більше не влучить у сусідське вікно, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca