AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Дорожній грамоті навчаються з дитинства

Дорожній грамоті навчаються з дитинстваНезважаючи на спеку все більше і більше дітей проводять вільний час на подвір’ї з друзями без нагляду дорослих. Тож, працівники Державтоінспекції Полтавщини, вирішили нагадати юним пішоходам та пасажирам Правила поведінки на дорозі, цим самим прививаючи малечі почуття культуру та взаємоповаги до усіх учасників дорожнього руху.

У місті Полтава інспектори ДАІ провели профілактичні заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у дошкільному закладі «Івасик-Телесик».

Маленькі присутні змогли відчути до себе турботу та добрі наміри дорослих, які в тематичних іграх, вікторинах та конкурсах допомагали їм розібратися у Правилах дорожнього руху.

Потім всі разом, правоохоронці, діти та зебра, яка також вирішила перевірити знання вихованців закладу у сфері безпечної поведінки на автошляхах, кольоровою крейдою відтворили на асфальті своє бачення «безпеки на дорозі».

Незабутнє враження залишилося у представників ДАІ від вміння малечі чітко та правильно виконувати жести регулювальника, які без допомоги дорослих слідували командам Державтоінспектора з жезлом в руках.

В кінці зустрічі юні учасники дорожнього руху змогли приміряти елементи форменого одягу інспекторів ДАІ, побувати у салоні службового автомобіля, а також отримали на згадку від міліціонерів тематичну друковану продукцію та книжечки «Абетка дорожнього руху».

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Дорожній грамоті навчаються з дитинства, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca