AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Бюджетникам підвищують зарплати

Бюджетникам  підвищують зарплати

Керівник Мінсоцполітики повідомила, що Кабмін прийняв рішення підвищити розмір першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки

Ще на початку вчорашнього засідання Прем’єр-міністр Микола Азаров анонсував прийняття урядом постанови щодо чергового підвищення з 1 січня цього року розміру першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та встановлення з 1 жовтня 2013 року двох надбавок працівникам системи екстреної медичної допомоги (таких у нашій країні 32 тисячі), щоб підвищити рівень мотивації до праці.

Уже за результатами засідання Кабміну міністр соціальної політики Наталія Королевська повідомила про факт прийняття цих постанов і переказала слова Миколи Азарова представникам ЗМІ. Мовляв, після тривалих консультацій із профспілками й було винесено рішення щодо чергового підвищення розміру першого тарифного розряду ЄТС. Тож підвищаться всі посадові оклади працівників бюджетної сфери і водночас триватиме відновлення диференціації в оплаті праці працівників за 1—5 тарифними розрядами ЄТС. До речі, ці додаткові кошти отримають майже 3,5 мільйона працівників освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери та інших бюджетних галузей. Тож працівники бюджетної сфери отримають перерахунок за січень-березень цього року, виходячи із нових розмірів посадових окладів.

Так, посадовий оклад провідного бібліотекаря та вчителя вищої категорії збільшиться на 167 гривень порівняно з окладом, встановленим раніше, лікаря-терапевта вищої категорії — на 179 гривень.

При цьому фактичне збільшення буде ще вищим, бо майже всі працівники бюджетної сфери мають надбавки і доплати до посадового окладу. За вислугу років (від 10 до 30%), за складність і напруженість у роботі (до 50%), за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад) (до 50%), за науковий ступінь (15%, 25%), за класне керівництво (до 20%), педагогічним працівникам 20% за престижність праці, бібліотечним працівникам за особливі умови роботи — 50% тощо.

А для працівників системи екстреної медичної допомоги встановлено дві надбавки: за особливі умови праці та за особливий характер праці. Кожна розміром до 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). І ще раз на рік їм виплачуватиметься матеріальна допомога у розмірі одного посадового окладу для вирішення соціально-побутових питань.

Наталія Королевська зазначила, що нині заборгованостей із заробітної плати в бюджетній сфері немає. «Станом на 1 березня виплачено 1 мільярд 102 мільйони 5 тисяч гривень. Борги державних підприємств скоротилися на 5,6 мільйона гривень, — навела статистичні дані міністр і перейшла до проблеми зростання боргів щодо виплати зарплатні працівникам економічно активних підприємств недержавної власності. — Нині показник становить 292,4 мільйона гривень».

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Бюджетникам підвищують зарплати, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca