AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


За фактом блокування автодороги «Львів – Краковець» розпочато кримінальне впровадження

За фактом блокування автодороги «Львів – Краковець» розпочато кримінальне впровадженняУчора, 23 січня, близько 23-ї години, група людей заблокувала ділянку автодороги державного значення «Львів-Краковець» (34-й кілометр) біля міста Новояворівська. За блокування транспортних комунікацій 24 січня органами внутрішніх справ відкрито кримінальне впровадження за ч.1 ст.279 КК України.

Станом на 16.00 годину 24 січня рух транспортних засобів на цій ділянці дороги залишається обмеженим. Дії учасників акції спричинили утруднення в русі великовагового транспорту та створили значні незручності для мешканців довколишніх селищ та сіл, адже вантажівкам доводиться змінювати маршрут і їхати в об’їзд через населені пункти по дорогам з невеликою пропускною здатністю.

ДАІ звертається до учасників акції із закликом припинити порушення законодавства, дати можливість забезпечити вільний рух транспортних засобів. Нагадуємо громадянам, що від роботи транспорту залежить забезпечення життєдіяльності населених пунктів, у тому числі вчасна доставка до місць призначення медикаментів, продуктів харчування, оперативне прибуття за викликом автомобілів швидкої допомоги, пожежників, рятівних служб.

ДАІ МВС України

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - За фактом блокування автодороги «Львів – Краковець» ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca