AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


На Донеччині громадяни з обмеженими можливостями отримали посвідчення водія

На Донеччині громадяни з обмеженими можливостями отримали посвідчення водіяУперше в Донецькій області інваліди, які пересуваються на візочках змогли пройти навчання та отримати «права» водіїв, а з ними і реальний шанс знайти роботу і жити повноцінним незалежним життям. Для цього в Краматорську в Центрі надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, при Управлінні ДАІ МВС області було обладнано спеціальне приміщення. 23 жовтня відбувся випускний іспит першої учбової групи за фахом «Водій категорії «В».

Для слухачів з порушеннями опорно-рухового апарату були виділені спеціальний автомобіль і клас, обладнаний з урахуванням їх індивідуальних потреб. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям керівництва Донбаського міжрегіонального центру профреабілітації інвалідів, автотранспортного підприємства №11410 та краматорського Центру надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області, в якому створені умови для зручного пересування в адміністративній будівлі інвалідів на візочках.

Теорію та практику водіння 10 майбутніх водіїв вивчали впродовж трьох місяців. За результатами іспитів семеро з групи отримали посвідчення водіїв категорії «В». Від Управління ДАІ в Донецькій області їм були вручені тематичні подарунки.

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - На Донеччині громадяни з обмеженими можливостями отримали ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca