AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Як чоловік «доїв» картку дружини

Як чоловік «доїв» картку дружиниПід час спілкування з жителями мікрорайону старший дільничний інспектор Придніпровського райвідділу міліції міста Черкаси Сергій Чухало взяв на замітку цікавий факт. Одна з жінок поскаржилася, що з її банківського рахунку періодично без відома власниці зникає «кругленька» сума грошей. Почавши з’ясовувати всі обставини, дільничний встановив: кредитна картка завжди зберігається надійно, і коду, окрім власниці, ніхто не знає. Але факт залишався фактом: майже щотижня з рахунку продовжує зникати близько тисячі гривень.

Встановити, куди зникають кошти потерпілої та хто за цим стоїть, було непросто, проте досвід правоохоронця допоміг йому швидко натрапити на слід зловмисника. В поле зору потрапив колишній чоловік потерпілої, який нині проживає в одному із сіл Черкаського району. Під тиском незаперечних доказів, зібраних дільничним під час перевірки, чоловікові не залишалося нічого іншого, як повністю зізнатися у скоєному.

Урядовий Кур'єр

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Як чоловік «доїв» картку дружини, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca