AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних економістів, хіміків, біологів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, географів, фізиків, винахідників і раціоналізаторів у 2013/2014 навчальному році, Міністерство освіти і науки УкраїниМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

  • 04.10.2013  № 1361
  • Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних економістів, хіміків, біологів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, географів, правознавців, фізиків, винахідників і раціоналізаторів у 2013/2014 навчальному році

    Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності( z1318-11 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 05 серпня 2013 року № 1079( v1079729-13 ) "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році" та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді НАКАЗУЮ:

    1. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити участь команд у фінальних етапах Всеукраїнських учнівських турнірів юних економістів, хіміків, біологів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, географів, правознавців, фізиків, винахідників і раціоналізаторів у 2013/2014 навчальному році (далі — фінальні етапи Всеукраїнських учнівських турнірів).

    2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) забезпечити контроль за проведенням фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів.

    3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):

    3.1. Здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів.

    3.2. Забезпечити проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів у терміни згідно з додатком 1.

    4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки Волинської, Житомирської, Чернігівської обласних державних адміністрацій, департаменту освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, обласним інститутам післядипломної педагогічної освіти, навчальним закладам забезпечити організацію і проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів згідно з додатком 2.

    5. Координаторам, у складі згідно з додатком 3 ( v1361729-13 ), забезпечити координування й узгодження дій відповідних оргкомітетів і журі та дотримання вимог Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності( z1318-11 ) при проведенні фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів.

    6. Призначити експертів-консультантів фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів у складі згідно з додатком 4 ( v1361729-13 ).

    7. Утворити оргкомітети і журі фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів згідно з додатками 5-20.

    8. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, ректорам вищих навчальних закладів відрядити учасників, керівників команд, експертів-консультантів, членів оргкомітетів та журі фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів до місць проведення.

    9. Фінансування проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів здійснити в межах асигнувань, передбачених місцевими бюджетами, та за рахунок коштів, не заборонених законодавством.

    10. Оплату відряджень експертів-консультантів, членів оргкомітетів та журі фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів здійснити за рахунок установ, у яких вони працюють.

  • 11. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.
  • Міністр

    Д. В. Табачник

    Додаток 1 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ТЕРМІНИ проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів

    1. Юних економістів — з 26 жовтня по 30 жовтня 2013 року у м. Миколаєві;

    2. Юних хіміків — з 27 жовтня по 1 листопада 2013 року у м. Полтаві;

    3. Юних біологів — з 28 жовтня по 2 листопада 2013 року у м. Житомирі;

    4. Юних математиків імені професора М. Й. Ядренка — з 28 жовтня по 2 листопада 2013 року у Автономній Республіці Крим;

    5. Юних географів — з 30 жовтня по 3 листопада 2013 року у м. Чернівцях;

    6. Юних правознавців — з 1 по 5 листопада 2013 року у м. Луцьку;

    7. Юних фізиків — з 22 по 27 листопада 2013 року у м. Івано-Франківську;

    8. Юних винахідників і раціоналізаторів — з 6 по 11 грудня 2013 року у м. Чернігові.

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 2 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ освітою, інститути післядипломної педагогічної освіти, навчальні заклади, відповідальні за організацію і проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів

    1. Юних економістів — департамент освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації (Мельніченко В. В.), Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Старєва А. М.) та Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I — III ступенів № 4 Миколаївської обласної ради (Гуріна А. М.);

    2. Юних хіміків — Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (Мирошниченко В. І.), Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського (Зелюк В. В.) та Полтавська гімназія № 17 Полтавської міської ради (Голтвяниця О. О.);

    3. Юних біологів — управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації (Пастовенський О. В.), Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Якухно І. І.) та обласний ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки (Курманський Ю. І.);

    4. Юних математиків імені професора М. Й. Ядренка — Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим (Гончарова Н. Г.), Кримський республіканський інститут післядипломної педагогічної освіти (в. о. ректора Довгопол І. І.) та НВК "Українська школа-гімназія" Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим (Руденко Н. І.);

    5. Юних географів — Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації (Бауер М. Й.), Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г. І.) та комунальна обласна загальноосвітня школа-інтернат "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей" (Семанюк М. К.);

    6. Юних правознавців — управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації (Хомич О. С.), Волинський інститут післядипломної освіти (т. в. о. ректора Вітюк В. В.) та Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичної підготовкою (Боснюк П. З.);

    7. Юних фізиків — департамент освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Дерев'янко С. М.), Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Зуб'як Р. М.) та Івано-Франківський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради (Рачій І. О.);

    8. Юних винахідників і раціоналізаторів — управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації (Заліський А. А.), Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К. Д. Ушинського (т. в. о. ректора Довбня В. М.) та ліцей № 15 м. Чернігова (Жовтопляс О. І.).

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 3 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    СКЛАД координаторів фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів

    1. Юних економістів — Бурлака О. М., методист вищої категорії відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

    2. Юних хіміків — Мальченко Г. І., методист вищої категорії відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

    3. Юних біологів — Мистюк С. П., завідувач сектору організації проведення олімпіад та інтелектуальних змагань відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

    4. Юних математиків імені професора М. Й. Ядренка — Гунько Л. В., начальник відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведенню масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

    5. Юних географів — Гладковський Р. В., головний спеціаліст відділу змісту середньої освіти та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки;

    6. Юних правознавців — Гінетова Т. Л., завідувач сектору проведення масових заходів відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

    7. Юних фізиків — Кремінський Б. Г., старший науковий співробітник відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти;

    8. Юних винахідників і раціоналізаторів — Кремінський Б. Г., старший науковий співробітник відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 4 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ЕКСПЕРТИ-КОНСУЛЬТАНТИ фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів

    1. Юних економістів — Черкавський О. В., директор Дніпропетровської філії Університету економіки та права "КРОК", доцент, кандидат економічних наук;

    2. Юних хіміків — Проц Д. І., завідувач кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доцент, кандидат хімічних наук;

    3. Юних біологів — Костильов О. В., доцент Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, кандидат біологічних наук;

    4. Юних математиків імені професора М. Й. Ядренка — Ясінський В. А., доцент Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;

    5. Юних географів — Зеленська Л. І., завідувач кафедри Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, доктор педагогічних наук, професор;

    6. Юних правознавців — Пєтков С. В., професор Класичного приватного університету, доктор юридичних наук;

    7. Юних фізиків — Орлянський О. Ю., доцент Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара, кандидат фізико-математичних наук;

    8. Юних винахідників і раціоналізаторів — Торубара О. М., декан технологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка, доктор педагогічних наук, професор.

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 5 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ОРГКОМІТЕТ фінального етапу IX Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів

    Мельніченко Валерій Володимирович

    -

    директор департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації, професор, кандидат педагогічних наук (голова оргкомітету)

    Бурлака Олена Миколаївна

    -

    методист вищої категорії відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (заступник голови)

    Старєва Анна Михайлівна

    -

    директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцент, кандидат педагогічних наук (заступник голови)

    Мойсеєва Світлана Григорівна

    -

    завідувач лабораторії Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти педагогічних працівників (секретар)

    Барановська Таїсія Василівна

    -

    методист лабораторії профільного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Бережний Сергій Васильович

    -

  • директор Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради
  • Бєлова Ірина Михайлівна

    -

    заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Гуріна Анжела Миколаївна

    -

    директор Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I — III ступенів № 4 Миколаївської обласної ради

    Деркач Ганна Іллівна

    -

  • начальник управління освіти Миколаївської міської ради (за згодою)
  • Завірюха Людмила Володимирівна

    -

    заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Задорожний Микола Павлович

    -

  • головний редактор журналу "Географія та економіка в сучасній школі" (за згодою)
  • Михайлович Ганна Іванівна

    -

    завідувач лабораторії методики суспільствознавчих дисциплін Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Нєгара Світлана Миколаївна

    -

    заступник директора з адміністративно-господарської частини Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Слюсар Ольга Іванівна

    -

    методист лабораторії методики суспільствознавчих дисциплін Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Черногорець Світлана Віталіївна

    -

  • бухгалтер Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
  • Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 6 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ЖУРІ фінального етапу IX Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів

    Олійник Олександр Володимирович

    -

    доцент Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди, кандидат економічних наук (голова)

    Палехова Вікторія Антонівна

    -

  • доцент Чорноморського державного університету імені Петра Могили (заступник голови)
  • Сіренко Наталя Миколаївна

    -

    завідувач кафедри фінансів і кредиту Миколаївського національного аграрного університету, професор, доктор економічних наук (заступник голови)

    Баришевська Інна Володимирівна

    -

    асистент кафедри фінансів і кредиту Миколаївського національного аграрного університету, кандидат економічних наук

    Бицюра Юрій Васильович

    -

    доцент Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, кандидат економічних наук

    Бурковська Алла Валентинівна

    -

  • доцент Миколаївського національного аграрного університету, кандидат економічних наук
  • Вовченко Єлизавета Юріївна

    -

  • студентка Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана
  • Гавриленко Любов Іванівна

    -

  • заступник директора гімназії № 95 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
  • Гаршина Ольга Костянтинівна

    -

    професор Донбаського інституту техніки та менеджменту ЗАТ "Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая", кандидат економічних наук

    Губатюк Ігор Володимирович

    -

  • доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат економічних наук
  • Гузенко Оксана Юріївна

    -

  • студентка Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана
  • Дзьоба Наталія Володимирівна

    -

  • вчитель економіки Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради
  • Довгань Андрій Іванович

    -

    викладач Київського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат географічних наук

    Докова Валентина Юріївна

    -

    вчитель економіки Березнегуватської загальноосвітньої школи I — III ступенів Березнегуватської районної ради Миколаївської області

    Чанцева Ніна Іванівна

    -

    методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

    Катигробова Ольга Валеріївна

    -

  • асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат економічних наук
  • Крамарчук Валентина Іванівна

    -

  • вчитель економіки Горлівської гімназії "Інтелект" Донецької області
  • Лопатіна Вікторія Вікторівна

    -

  • викладач кафедри обліку та аудиту Чорноморського державного університету імені Петра Могили
  • Лункіна Тетяна Іванівна

    -

    доцент кафедри фінансів і кредиту Миколаївського національного аграрного університету, кандидат економічних наук

    Мовчан Ольга Миколаївна

    -

  • вчитель економіки Первомайської гімназії Первомайської міської ради Миколаївської області
  • Новожилова Людмила Володимирівна

    -

    старший викладач кафедри економіки та менеджменту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

    Петрушенко Юрій Миколайович

    -

  • докторант Сумського державного університету, кандидат економічних наук
  • Підборський Роман Григорович

    -

    вчитель економіки Братської загальноосвітньої школи I — III ступенів Братської районної ради Миколаївської області

    Прядко Ірина Валеріївна

    -

    аспірантка кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Чорноморського державного університету імені Петра Могили

    Редько Олена Миколаївна

    -

    вчитель економіки Білоцерківського економіко-правового ліцею Білоцерківської міської ради Київської області

    Риженков Микола Анатолійович

    -

    молодший науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) (за згодою)

    Руденко Наталя Олександрівна

    -

  • викладач Чорноморського державного університету імені Петра Могили
  • Сторощук Богдан Дмитрович

    -

  • доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат економічних наук
  • Тарасенко Олексій Володимирович

    -

  • доцент Донецького національного університету, кандидат економічних наук
  • Тітаренко Ольга Миколаївна

    -

  • старший викладач Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
  • Ткач Юлія Миколаївна

    -

    завідувач кафедри Чернігівського державного технологічного університету, кандидат педагогічних наук

    Туркоман Лариса Сергіївна

    -

  • старший викладач Чорноморського державного університету імені Петра Могили
  • Уткін Іван Іванович

    -

    вчитель Снігурівської загальноосвітньої школи I — III ступенів № 1 Снігурівської районної ради Миколаївської області

    Фертікова Тетяна Михайлівна

    -

  • доцент Чорноморського державного університету імені Петра Могили, кандидат економічних наук
  • Філімонова Олена Борисівна

    -

  • викладач Чорноморського державного університету імені Петра Могили
  • Шелякін Станіслав Олегович

    -

  • студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Юхта Олексій Ігорович

    -

  • студент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
  • Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 7 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ОРГКОМІТЕТ фінального етапу XXI Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків

    Власюк Галина Богданівна

    -

    заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (голова)

    Мальченко Галина Іванівна

    -

    методист вищої категорії відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (заступник голови)

    Зелюк Віталій Володимирович

    -

    ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського (заступник голови)

    Буйдіна Олена Олександрівна

    -

    доцент кафедри методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського

    Голтвяниця Олена Олексіївна

    -

  • директор Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради
  • Дорохова Наталія Григорівна

    -

  • начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради
  • Кирилюк Марина Вікторівна

    -

    проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського

    Козлова Ірина Володимирівна

    -

    завідуюча міським методичним кабінетом управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради

    Севастьян Любов Олексіївна

    -

    методист міського методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 8 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ЖУРІ фінального етапу XXI Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків

    Григорович Олексій Владиславович

    -

    старший науковий співробітник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат хімічних наук (голова)

    Хаврюченко Олексій Володимирович

    -

    науковий співробітник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук (заступник голови)

    Чуйко Юлія Іванівна

    -

  • методист Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (секретар)
  • Ардан Богдан Романович

    -

  • студент Львівського національного університету імені Івана Франка
  • Бєда Олександр Андрійович

    -

    молодший науковий співробітник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук

    Бойко Марина Олексіївна

    -

  • студентка Львівського національного університету імені Івана Франка
  • Бородін Олег Олегович

    -

  • студент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
  • Будєнкова Надія Марківна

    -

    доцент Національного університету водного господарства і природокористування, кандидат хімічних наук

    Бунякіна Наталія Володимирівна

    -

    доцент Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, кандидат хімічних наук

    Бухтіяров Віктор Кімович

    -

    доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат хімічних наук

    Віценцик Анна Володимирівна

    -

  • вчитель Харківського навчально-виховного комплексу № 149 Харківської міської ради
  • Волянська Ася Василівна

    -

  • студентка Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
  • Воропаєв В'ячеслав Олександрович

    -

    завідувач лабораторії Дніпропетровської ювелірної фабрики "Едем", кандидат хімічних наук (за згодою)

    Депутат Вікторія Микитівна

    -

  • методист інформаційно-методичного центру управління освіти Сумської міської ради
  • Дзюба Дмитро Олександрович

    -

  • асистент кафедри анестезіології ІТ НМАПО імені П. Л. Шупика, кандидат медичних наук (за згодою)
  • Дорошенко Андрій Олегович

    -

  • професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, доктор хімічних наук
  • Дурилін Дмитро Олександрович

    -

    науковий співробітник Інституту загальної та неорганічної хімії імені В. І. Вернадського Національної академії наук України, кандидат хімічних наук (за згодою)

    Зібаров Артем Михайлович

    -

  • студент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
  • Зільберман Алла Аркадіївна

    -

  • старший викладач Одеського інституту удосконалення вчителів
  • Іващенко Олена Дмитрівна

    -

    завідувач кафедри Полтавського університету економіки і торгівлі, доцент, кандидат хімічних наук

    Ільяшенко Родіон Юрійович

    -

  • молодший науковий співробітник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
  • Каліберда Микита Сергійович

    -

  • вчитель Львівської середньої загальноосвітньої школи I — III ступенів № 50 імені А. С. Макаренка
  • Кобякін Олександр Сергійович

    -

    науковий співробітник Інституту теоретичної та експериментальної фізики, кандидат фізико-математичних наук (за згодою)

    Коваленко Вадим Леонідович

    -

    доцент ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет", кандидат технічних наук

    Костюкова Ірина Вікторівна

    -

  • вчитель Макіївського міського ліцею Донецької області
  • Кравченко Олександр Сергійович

    -

  • студент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
  • Лобурець Анатолій Тимофійович

    -

    доцент Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, кандидат фізико-математичних наук

    Ляпунов Олександр Юрійович

    -

    старший науковий співробітник Фізико-хімічного інституту імені О. В. Богатського Національної академії наук України, кандидат хімічних наук (за згодою)

    Ляшук Олександр Сергійович

    -

  • студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Маханькова Валерія Григорівна

    -

    старший науковий співробітник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук

    Мацаков Олександр Юрійович

    -

  • аспірант Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
  • Мідак Лідія Ярославівна

    -

    доцент Державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

    Морадь Вікторія Євгенівна

    -

  • студентка Львівського національного університету імені Івана Франка
  • Недоруб Олександр Юрійович

    -

  • вчитель Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради
  • Панов Михайло Сергійович

    -

  • студент Новосибірського державного університету (за згодою)
  • Пивоваренко Василь Георгійович

    -

  • професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор хімічних наук
  • Пустовойтенко Микола Миколайович

    -

  • аспірант Львівського національного університету імені Івана Франка
  • Редчук Анатолій Сергійович

    -

    науковий співробітник науково-практичного центру "УВИКОМ" м. Митищі Московської області, доцент, кандидат хімічних наук (за згодою)

    Самусенко Юрій Васильович

    -

    доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, кандидат хімічних наук

    Сененко Наталія Борисівна

    -

    доцент Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, кандидат фізико-математичних наук

    Смаглюк Юлія Іванівна

    -

  • вчитель Черкаської спеціалізованої школи I — III ступенів № 17 Черкаської міської ради
  • Соломатін Олексій Борисович

    -

  • асистент Одеського національного медичного університету (за згодою)
  • Сомов Віктор Миколайович

    -

  • старший викладач Волинського національного університету імені Лесі Українки
  • Стельмах Андрій Богданович

    -

  • студент Львівського національного університету імені Івана Франка
  • Стороженко Дмитро Олексійович

    -

    завідувач кафедри Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, доцент, кандидат хімічних наук

    Супрунович Сергій Васильович

    -

  • доцент Волинського національного університету імені Лесі Українки, кандидат хімічних наук
  • Шаламов Руслан Васильович

    -

  • методист Українського центру оцінювання якості освіти, кандидат біологічних наук
  • Шинкаренко Валентин Іванович

    -

    доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, кандидат хімічних наук

    Шиян Надія Іванівна

    -

    завідувач кафедри Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, професор, доктор педагогічних наук

    Шкель Ганна Станіславівна

    -

  • вчитель ліцею при Донецькому національному університеті
  • Щербаков Іліас Бен-Хамудович

    -

    заступник вченого секретаря НТК "Інститут монокристалів" Національної академії наук України, кандидат хімічних наук (за згодою)

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 9 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ОРГКОМІТЕТ фінального етапу XII Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів

    Липовецька Ольга Григорівна

    -

    заступник начальника управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації (голова)

    Мистюк Світлана Петрівна

    -

    завідувач сектору організації проведення олімпіад та інтелектуальних змагань відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (заступник голови)

    Якухно Іван Іванович

    -

  • ректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (заступник голови)
  • Мердух Іван Іванович

    -

    завідувач лабораторії Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (секретар)

    Весельська Валентина Леонідівна

    -

  • начальник управління освіти Житомирської міської ради
  • Корінна Людмила Віталіївна

    -

  • директор Житомирського обласного педагогічного ліцею
  • Кравчук Наталія Віталіївна

    -

    методист центру методичного забезпечення Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Лабунська Віра Михайлівна

    -

  • директор Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
  • Мастеркова Тетяна Вікторівна

    -

    завідувач центру методичного забезпечення Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Мяновська Тетяна Миколаївна

    -

  • завідувач науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради
  • Ожгібесов Володимир Миколайович

    -

    директор Житомирського обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсії учнівської молоді

    Печенюк Алла Павлівна

    -

    методист центру методичного забезпечення Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Полівода Микола Євдокимович

    -

  • директор центру творчості дітей і молоді Житомирської області
  • Поліщук Наталія Миколаївна

    -

    методист центру методичного забезпечення Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Сюравчик Микола Кирилович

    -

  • проректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
  • Скрипник Сергій Васильович

    -

    старший викладач Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти, кандидат педагогічних наук

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 10 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ЖУРІ фінального етапу XII Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів

    Костіков Ігор Юрійович

    -

    завідувач кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор біологічних наук (голова)

    Компанець Тарас Анатолійович

    -

    доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук (заступник голови)

    Акулов Олександр Юрійович

    -

  • доцент Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, кандидат біологічних наук
  • Андерсон Оксана Анатоліївна

    -

  • учитель загальноосвітньої школи I — III ступенів № 4 м. Києва
  • Бандурко Владислава Василівна

    -

  • студентка Донецького національного університету
  • Безруков Володимир Федорович

    -

  • доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук
  • Богославець Остап Миколайович

    -

  • студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Бондаренко Владислав Сергійович

    -

  • студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Бригадиренко Віктор Васильович

    -

    доцент Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, кандидат біологічних наук

    Вихренко Марина Анатоліївна

    -

  • учитель загальноосвітньої школи I — III ступенів № 65 м. Києва
  • Волков Роман Анатолійович

    -

    завідувач кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор, доктор біологічних наук

    Гарлінська Алла Миколаївна

    -

    старший викладач Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат біологічних наук

    Гнатуш Світлана Олексіївна

    -

  • доцент Львівського національного університету ім. Івана Франка, кандидат біологічних наук
  • Губар Олександр Миколайович

    -

  • студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Дерій Сергій Іванович

    -

    доцент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат біологічних наук

    Додь Володимир Васильович

    -

  • вчитель Києво-Печерського ліцею "Лідер" № 171 м. Києва
  • Задорожний Костянтин Миколайович

    -

  • головний редактор журналу "Біологія", кандидат біологічних наук (за згодою)
  • Зінченко Олександр Павлович

    -

    доцент Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат біологічних наук

    Іваненко Ольга Володимирівна

    -

  • студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Кедлян Вероніка Робертівна

    -

  • студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Киричук Галина Євгеніївна

    -

    завідувач кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка, професор, доктор біологічних наук

    Клещевніков Віталій Віталійович

    -

  • студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Константиненко Людмила Анатоліївна

    -

  • доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат біологічних наук
  • Котик Талліна Станіславівна

    -

  • заслужений вчитель України, м. Запоріжжя (за згодою)
  • Микитюк Василь Петрович

    -

  • студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Муж Галина Василівна

    -

  • доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат біологічних наук
  • Овчинніков Сергій Олексійович

    -

  • старший викладач Донецького медичного університету, кандидат біологічних наук
  • Онищук Ірина Петрівна

    -

  • доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат біологічних наук
  • Островська Галина Віталіївна

    -

  • професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор біологічних наук
  • Пацюк Марина Костянтинівна

    -

    старший викладач кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат біологічних наук

    Перепелиця Людмила Олександрівна

    -

  • доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат біологічних наук
  • Першко Ірина Олександрівна

    -

  • доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат біологічних наук
  • Поліщук Валерій Петрович

    -

    завідувач кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор біологічних наук

    Репетило Ірина Ігорівна

    -

  • студентка Івано-Франківського національного медичного університету
  • Сафонов Андрій Іванович

    -

  • доцент Донецького національного університету, кандидат біологічних наук
  • Семенович Роман Петрович

    -

  • студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Сенченко Галина Григорівна

    -

  • декан Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доцент, кандидат хімічних наук
  • Соколенко Вадим Леонідович

    -

    доцент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат біологічних наук

    Третяк Олександр Петрович

    -

    декан Чернігівського педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, доцент, кандидат біологічних наук

    Ходосовцев Олександр Євгенович

    -

  • ректор Херсонського державного університету, професор, доктор біологічних наук
  • Шевчук Світлана Юріївна

    -

  • доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат біологічних наук
  • Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 11 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ОРГКОМІТЕТ фінального етапу XVI Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка

    Гончарова Наталя Георгіївна

    -

  • міністр освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим (голова)
  • Гунько Лілія Вікторівна

    -

    начальник відділу по роботі з обдарованою молоддю і проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (заступник голови)

    Буякевіч Володимир Адамович

    -

  • заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим (заступник голови)
  • Довгопол Іван Іванович

    -

    в. о. ректора Кримського інституту післядипломної педагогічної освіти (заступник голови)

    Сухіна Тетяна Іванівна

    -

  • начальник управління освіти Сімферопольської міської ради (заступник голови)
  • Жук Ірина Володимирівна

    -

  • старший викладач Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (секретар)
  • Єрмак Олена Миколаївна

    -

  • головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим
  • Ареф'єва Марина Павлівна

    -

  • завідувач Сімферопольського міського методичного центру Сімферопольської міської ради
  • Малько Валентина Митрофанівна

    -

  • методист Сімферопольського міського методичного центру Сімферопольської міської ради
  • Тріфонов Юрій Сергійович

    -

  • директор РПНЗ Мала академія наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим "Шукач"
  • Корзун Тетяна Володимирівна

    -

    методист навчально-методичної лабораторії якості освіти Кримського інституту післядипломної педагогічної освіти

    Кіндра Тетяна Вікторівна

    -

    завідувач лабораторії інформаційних і телекомунікативних технологій і дистанційної освіти Кримського інституту післядипломної педагогічної освіти

    Єльцова Тетяна Сергіївна

    -

    директор Центру дитячої та юнацької творчості Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим

    Родіонова Галина Віталіївна

    -

  • головний спеціаліст Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим
  • Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 12 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ЖУРІ фінального етапу XVI Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка

    Перестюк Микола Олексійович

    -

    завідувач кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік НАН України, професор, доктор фізико-математичних наук (голова)

    Кукуш Олександр Георгійович

    -

    професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук (заступник голови)

    Мітельман Ігор Михайлович

    -

    заступник директора Рішельєвського ліцею при Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова, доцент, кандидат фізико-математичних наук (заступник голови)

    Муратов Мустафа Абдурешитович

    -

    професор Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, доктор фізико-математичних наук (заступник голови)

    Радченко Вадим Миколайович

    -

    професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук (заступник голови)

    Атамась Володимир Васильович

    -

    доцент Черкаського державного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат фізико-математичних наук

    Бабічева Ірина Федорівна

    -

    вчитель Євпаторійського навчально-виховного комплексу "Інтеграл" Автономної Республіки Крим

    Баннікова Людмила Петрівна

    -

  • старший викладач Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського
  • Белецька Майя Михайлівна

    -

    вчитель навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей" № 17 Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим

    Бодасюк Олег Львович

    -

  • вчитель загальноосвітньої школи № 23 Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим
  • Величко Ігор Георгійович

    -

  • професор Запорізького національного технічного університету, кандидат фізико-математичних наук
  • Войтицький Віктор Іванович

    -

    доцент Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, кандидат фізико-математичних наук

    Воробйова Алла Іванівна

    -

    доцент Чорноморського державного університету імені Петра Могили, кандидат фізико-математичних наук

    Двейрін Михайло Захарович

    -

  • доцент Донецького національного університету, кандидат фізико-математичних наук
  • Доценко Сергій Іванович

    -

    доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук

    Жидков Сергій Іванович

    -

  • вчитель навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей" № 3 Сімферопольської міської ради
  • Закусило Анатолій Іванович

    -

    доцент Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, кандидат фізико-математичних наук

    Ігнатович Світлана Юріївна

    -

    доцент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат фізико-математичних наук

    Карпенко Олександр Вікторович

    -

  • вчитель Фінансового ліцею м. Києва
  • Конет Іван Михайлович

    -

    професор Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор фізико-математичних наук

    Корєнєва Лідія Вікторівна

    -

  • старший викладач Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського
  • Крижанівський Олександр Феліксович

    -

    вчитель навчально-виховного комплексу № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради

    Курченко Олександр Олексійович

    -

    професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук

    Лиманський Дмитро Володимирович

    -

  • доцент Донецького національного університету, кандидат фізико-математичних наук
  • Мартиненко Олена Вікторівна

    -

    доцент Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, кандидат фізико-математичних наук

    Маслов Олександр Петрович

    -

  • доцент Сумського державного університету, кандидат технічних наук
  • Миронюк Павло Йосипович

    -

    доцент Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат фізико-математичних наук

    Мітін Дмитро Юрійович

    -

  • асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Мулярчик Кирило Михайлович

    -

  • студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Нагель Ігор Петрович

    -

    вчитель Євпаторійського навчально-виховного комплексу "Інтеграл" Автономної Республіки Крим

    Назаренко Олександр Максимович

    -

  • доцент Сумського державного університету, кандидат фізико-математичних наук
  • Нестеренко Олексій Нікіфорович

    -

    доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук

    Нікіфорчин Олег Ростиславович

    -

    завідувач кафедри Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор, доктор фізико-математичних наук

    Панасенко Олексій Борисович

    -

    заступник директора Інституту математики, фізики і технологічної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, кандидат фізико-математичних наук

    Пашкова Юлія Сергіївна

    -

    доцент Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, кандидат фізико-математичних наук

    Поляков Олег Володимирович

    -

    директор Дніпропетровського обласного фізико-математичного ліцею, доцент, кандидат фізико-математичних наук

    Рабець Катерина Володимирівна

    -

    доцент Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат фізико-математичних наук

    Рожкова Марія Миколаївна

    -

  • вчитель політехнічного ліцею м. Києва (за згодою)
  • Рябуха Олександра Зиновіївна

    -

    вчитель загальноосвітньої школи I — III ступенів № 35 Краматорської міської ради Донецької області

    Сігетій Ігор Петрович

    -

  • старший викладач Закарпатського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
  • Слободянюк Сергій Вікторович

    -

  • аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Соколовська Ірина Степанівна

    -

  • старший викладач Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова
  • Степанов Андрій Валерійович

    -

    доцент Південної філії "Кримський агротехнологічний університет" Національного аграрного університету, доктор технічних наук, кандидат фізико-математичних наук

    Сумарюк Михайло Ілліч

    -

    доцент Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат фізико-математичних наук

    Теплінський Олексій Юрійович

    -

    провідний науковий співробітник Інституту математики Національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук (за згодою)

    Тихонов Олексій Сергійович

    -

    доцент Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, кандидат фізико-математичних наук

    Третьяков Дмитро Вадимович

    -

    доцент Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, кандидат фізико-математичних наук

    Федак Іван Васильович

    -

    доцент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат фізико-математичних наук

    Філозоф Леонтій Іванович

    -

    завідувач кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доцент, кандидат фізико-математичних наук

    Харік Олена Юхимівна

    -

  • вчитель фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради
  • Чадаєв Олександр Михайлович

    -

    доцент Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського, кандидат фізико-математичних наук

    Черевко Ігор Михайлович

    -

    декан Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор, доктор фізико-математичних наук

    Шаповалов Сергій Павлович

    -

  • доцент Сумського державного університету, кандидат фізико-математичних наук
  • Швець Василь Олександрович

    -

    завідувач кафедри Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, професор, кандидат педагогічних наук

    Юрчишин Андрій Степанович

    -

  • асистент Львівського національного університету імені Івана Франка
  • Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 13 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ОРГКОМІТЕТ фінального етапу IX Всеукраїнського учнівського турніру з географії

    Бауер Михайло Йозефович

    -

    директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, кандидат філософських наук, доцент (голова оргкомітету)

    Гладковський Роман Васильович

    -

  • головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України (заступник голови)
  • Тарангул Любов Миколаївна

    -

    заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, заступник голови оргкомітету (заступник голови)

    Уманська Тетяна Василівна

    -

  • методист Вінницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
  • Шуканова Анжела Анатоліївна

    -

    доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, кандидат педагогічних наук (секретар)

    Лис Юрій Володимирович

    -

  • завідувач кабінету Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
  • Бабин Емілія Петрівна

    -

    начальник відділу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

    Білянін Григорій Іванович

    -

    директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук, доцент

    Біляніна Ольга Ярославівна

    -

    завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

    Богачик Тамара Степанівна

    -

    заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук

    Задорожній Микола Павлович

    -

  • головний редактор журналу "Географія та основи економіки в школі"
  • Касьянчук Лада Василівна

    -

  • директор Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини"
  • Коновалова Ганна Миколаївна

    -

  • директор Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді
  • Кошурба Григорій Григорович

    -

    завідувач науково-методичного центру Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

    Немеш Віктор Васильович

    -

    головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

    Рибчинський Віталій Михайлович

    -

    методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

    Семанюк Марина Костянтинівна

    -

    директор Комунальної обласної загальноосвітньої школи-інтернату "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей"

    Серебрій Василь Степанович

    -

  • головний редактор газети "Географія. Краєзнавство. Туризм"
  • Туряк Василь Юрійович

    -

    методист відділу навчального забезпечення і дистанційної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

    Шамілова Тетяна Василівна

    -

  • головний бухгалтер Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області
  • Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти

    О. А. Удод

    Додаток 14 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1361

    ЖУРІ фінального етапу IX Всеукраїнського учнівського турніру з географії

    Олійник Ярослав Богданович

    -

    декан Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор економічних наук (голова)

    Мельничук Михайло Михайлович

    -

    декан Волинського національного університету імені Лесі Українки, доцент, кандидат географічних наук (заступник голови)

    Руденко Валерій Петрович

    -

    декан Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор, доктор географічних наук (заступник голови)

    Барановський Микола Олександрович

    -

  • професор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор географічних наук
  • Біланюк Володимир Іванович

    -

    декан географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат географічних наук

    Весела Лариса Василівна

    -

  • вчитель Кельменецького ліцею Чернівецької області
  • Вітенко Ігор Михайлович

    -

    викладач Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат географічних наук

    Воровка Володимир Петрович

    -

  • декан Мелітопольського державного педагогічного університету, доцент, кандидат географічних наук
  • Горбач Алла Євгеніївна

    -

    вчитель навчально-виховного комплексу "Нововолинська спеціалізована школа I — III ступенів № 1 — колегіум" Нововолинської міської ради Волинської області

    Гільберг Тетяна Георгіївна

    -

    завідувач кафедри Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцент, кандидат географічних наук

    Даценко Людмила Миколаївна

    -

  • доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук
  • Денисик Григорій Іванович

    -

    завідувач кафедри Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професор, доктор географічних наук

    Джаман Василь Олексійович

    -

    завідувач кафедри Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, професор, доктор географічних наук

    Капіруліна Світлана Леонідівна

    -

    старший викладач Київського міського педагогічного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук

    Кирилюк Леонід Миколайович

    -

  • доцент Вінницького державного педагогічного університету, кандидат географічних наук
  • Косарєва Тетяна Василівна

    -

    вчитель навчально-методичного комплексу "школа-ліцей" № 9 м. Ялти Автономної Республіки Крим

    Круль Володимир Петрович

    -

    завідувач кафедри Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, професор, доктор географічних наук

    Магалецька Тетяна Діонісіївна

    -

  • вчитель загальноосвітньої школи I — III ступенів № 28 м. Житомира
  • Нємєц Костянтин Аркадійович

    -

    професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, професор, доктор географічних наук

    Олянич Олена Миколаївна

    -

  • вчитель Чернівецької загальноосвітньої школи I — III ступенів № 39
  • Ончева Тетяна Володимирівна

    -

  • вчитель Горлівської гімназії "Інтелект" Донецької області
  • Паламарчук Лариса Борисівна

    -

    професор Київського міського педагогічного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук

    Панич Наталія Дмитрівна

    -

  • директор Коблевської загальноосвітньої школи I — III ступенів Миколаївської області
  • Панкіна Вікторія Євгенівна

    -

  • методист Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
  • Пасько Володимир Федосійович

    -

  • доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат географічних наук
  • Романів Андрій Степанович

    -

    доцент Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука, кандидат географічних наук

    Роскос Наталія Олександрівна

    -

  • доцент Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, кандидат географічних наук
  • Саввіч Олександр Миколайович

    -

    методист комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти"

    Скрипник Ярослав Петрович

    -

  • доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук
  • Сливка Роман Родиславович

    -

  • доцент Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, кандидат географічних наук
  • Слюсар Ольга Іванівна

    -

    методист лабораторії методики суспільствознавчих дисциплін Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

    Совенко Валерій Володимирович

    -

  • методист Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів
  • Сюткін Сергій Іванович

    -

  • доцент Сумського державного педагогічного університету, кандидат географічних наук
  • Філончук Зоя Володимирівна

    -

    завідувач науково-методичної лабораторії Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів

    Фостій Валентина Василівна

    -

  • учитель Чернівецької загальноосвітньої школи I — III ступенів № 28
  • Хлань Людмила Миколаївна

    -

    завідувач лабораторії Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

    Чернега Петро Іванович

    -

  • доцент Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, кандидат географічних наук
  • Шевчук Ольга Іванівна

    -

  • головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради
  • Шоробура Інна Михайлівна

    -

  • ректор Хмельницької гуманіта
  • Юридичний портал Справедливість

    Это Вам будет интересно:

    Юридические публикации:

    • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
      юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
      за плечами которых многие годы юридической практики!

    Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

    Контакты юристов

    Телефон:
    E-mail:
    Юридические услуги - Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських ..., 2018 год |
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca