AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Чому не зарахували до стажу роботу на Крайній Півночі?

Чому не зарахували до стажу роботу на Крайній Півночі?У 2007 досяг пенсійного віку і подав документи до ПФ. Звісно, додав туди й довідку про зарплату, яку отримував у Тюменській області. Але мені нарахували звичайну пенсію, мотивуючи тим, що в мене немає документа про трудову угоду. За 6 років до ПФ в Івано-Франківську звертався тричі, але весь час мені відмовляють, бо працював вахтовим методом. То що ж це виходить?! Невже всім людям, які тоді там зі мною працювали, також відмовили? Вважаю, що це несправедливо. Отже, хотілося б отримати вичерпну консультацію про те, чи насправді відмова законна. Бо, можливо, хтось у нашому місцевому ПФ просто підтасовує документи?

В. ЧЕРНЯК, м. Івано-Франківськ

Володимир МАШКІН, директор департаменту пенсійного забезпечення ПФ:

— Відповідно до Прикінцевих положень Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», період роботи до 1 січня 1991 року в районах Крайньої Півночі та місцевостях, прирівняних до районів Крайньої Півночі колишнього Союзу РСР, а також на острові Шпіцберген зараховується до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що було чинне до 1 січня 1991 року.

Пільгове обчислення страхового стажу провадиться на підставі трудової книжки чи письмового трудового договору або довідки, в яких зазначено період роботи в районах Крайньої Півночі, та користування пільгами, передбаченими нормативно-правовими актами.

Відповідно до Інструкції про порядок надання пільг особам, які працювали в районах Крайньої Півночі та місцевостях, прирівняних до районів Крайньої Півночі, затвердженої Державним комітетом Ради Міністрів СРСР з питань праці та заробітної плати і Президії ВЦРПС від 16. 12. 1967 року № 530/П-28, пільги передбачені статтями 1, 2, 3, 4 Указу Президії Верховної Ради СРСР від 10. 02. 1960 року, з урахування змін і доповнень, внесених Указом від

26. 09. 1967 року, надавалися незалежно від укладання письмового строкового трудового договору, а пільги щодо обчислення стажу, передбачені статтею 5 указу, надавалися особам, які працювали в районах Крайньої Півночі та укладали строкові трудові договори про роботу в цих районах терміном на три роки.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Чому не зарахували до стажу роботу на Крайній Півночі?, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca