AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


За старі шпалери — додаткова плата

За старі шпалери — додаткова платаКонсультує Денис ГРЕЧКО, член коаліції, керівник відділу управлінняпроектами Павлоградського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ»

Ми робимо ремонт, і старі шпалери та штукатурку акуратно пакуємо в мішки і виносимо до контейнерів зі сміттям. Так роблять усі, однак нам двірник сказав, що це будівельне сміття і за це ми маємо платити додатково. Чи це справді так, чи він хоче на нас заробити?

Володимир ПАНЧЕНКО, м. Черкаси

— По перше, чинне законодавство розрізняє поняття «побутові відходи» та «ремонтні відходи». «Ремонтні відходи» — залишки речовин, матеріалів, предметів, виробів, що утворилися під час капітального та поточного ремонту, перепланування, переобладнання, прибудови у житловому будинку, окремій квартирі тощо.

Під час формування тарифу підприємство, яке визначене виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, керується Порядком формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів № 1010 від 26.07.2006 року, пункт 8 якого визначає: «Тарифи на послуги визначаються окремо за кожною операцією поводження з побутовими відходами та за видами побутових відходів (тверді, великогабаритні, ремонтні, рідкі, небезпечні)». Тобто існує окремий тариф за вивіз ремонтних відходів. Двірник вірно поінформував вас щодо необхідності додаткової оплати за вивіз будівельного сміття. Однак сплачувати ви повинні не двірнику, а внести кошти на рахунок тієї організації, яка визнана виконавцем послуг із вивезення побутових відходів у вашому місті. Рекомендую звернутися до органів виконавчої влади для отримання інформації про цю організацію або зазирнути в ваш договір на вивезення сміття — там є назва та адреса цієї організації.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - За старі шпалери — додаткова плата, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca