AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Теорію поєднали з практикою

Теорію поєднали з практикою

У Полтавському технікумі харчових технологій відкрили лабораторію виробництва молочних продуктів

Ця важлива для навчального закладу подія стала можливою завдяки плідній співпраці з фахівцями кафедри технології молока і молочних продуктів Національного університету харчових технологій (НУХТ). А створили лабораторію галузеві підприємства, що входять в асоціацію «Полтавамолоко» спільно з викладачами та студентами електромеханічного і механічного відділень технікуму. Останні, зокрема, встановили щит управління, виконали роботи з комплектування, автоматизації та електрифікації об’єкта.

— Використання такої лабораторії істотно підвищить ефективність навчального процесу і зменшить період адаптації випускників технікуму на виробництві, — повідомив присутній на церемонії відкриття проректор з наукової роботи НУХТ Володимир Криворотько. А директор технікуму Анатолій Палаш сказав, що лабораторія дасть змогу здійснювати в стінах закладу науково-дослідницьку роботу.

Важливо й те, що унікальне обладнання для міні-лабораторії, де у напівпромислових умовах вироблятимуть широкий асортимент незбирано-молочних продуктів (питні види молока, кисломолочні напої, сир кисломолочний) і тверді та м’які сири, виготовлено на вітчизняному заводі «Полтавасоюзмаш».

Як повідомили працівники технікуму, потужності лабораторії розраховані на переробку 70 літрів молока за годину. Сировину для неї постачатимуть спеціалізовані підприємства, з якими адміністрація технікуму укладе договори вже найближчим часом.

ДОВІДКА «УК»

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Теорію поєднали з практикою, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca