AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Незабаром кіоски стануть цивілізованішими

Незабаром кіоски стануть цивілізованішими

У столиці триває розробка плану розміщення МАФів та системна боротьба з їх незаконним встановленням

З 1 січня 2014 року в Києві буде введено схему розміщення малих архітектурних форм (МАФів) та кіосків. Про це нещодавно повідомив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. За його словами, над цим нині працює Інститут генерального плану і за новою схемою їх повинні розмістити так, щоб вони нікому не заважали і приносили користь.

На початку нинішньої весни заступник голови міськдержадміністрації столиці Анатолій Голубченко заявив, що в Києві вже було розроблено попередню схему розміщення МАФів у масштабі 1:2000, проте інформація, на якій вона ∂рунтувалася, вже застаріла.

Справді, така схема дуже корисна для всіх: і контролюючих органів, і архітекторів, і бізнесу, й пересічних киян. До того ж, за даними міських чиновників, у столиці функціонують понад 6000 кіосків без документів.

Тоді ж пан Голубченко додав, що такий масштаб дасть змогу нам назвати місце, де розташовано МАФ, з точністю до 10 метрів, проте це не надасть можливості побачити інженерні мережі. Тому і попрацювати над уточненням і збільшенням масштабу для таких схем, на думку чиновників міськдержадміністрації, треба ретельно.

Але це було ще чотири місяці тому. Цікаво, в якому ж стані розробка такої схеми нині? Кореспондент «УК» зв’язався із Київгенпланом, щоб уточнити, як просувається робота над створенням такої схеми МАФів і коли саме її зможуть побачити люди. Проте чіткої відповіді на запитання не отримав. Отже, робота над документом триває.

Тим часом у Києві борються з незаконно встановленими МАФами. У міськдержадміністрації навіть розроблено спеціальний графік їхнього демонтажу. Особливо це стосується тих споруд, що розташовані біля станцій метро, на зупинках громадського транспорту, в зелених зонах. До речі, кияни з різних районів обурені роботою багатьох кіосків, адже саме вони торгують пивом, слабоалкогольними напоями та сигаретами, часто продаючи свій товар неповнолітнім. Також, як правило, там, де незаконні МАФи, брудно.

До слова, демонтаж однієї малої архітектурної форми обходиться місцевому бюджету в 3,5—4,5 тисячі гривень. Як зазначають столичні чиновники, з початку року в кожному з адміністративних районів Києва було прибрано 250—300 кіосків і приблизно ще стільки само буде демонтовано до кінця 2013-го.

Хоч, приміром, керівник групи радників Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак вважає, що темпи демонтажу МАФів на сьогодні занадто низькі. За його словами, у столиці треба знести не 400—500, а мінімум 5—6 тисяч кіосків.

«Для поліпшення ефективності цієї роботи ми повинні залучити до неї також міське управління благоустрою та міліцію. Зазначу, що чимало МАФів незаконно підключено до електроенергії та води. Не надавати такої можливості для незаконних кіосків повинні Київводоканал, Міськсвітло та ЖЕКи», — додав він.

Олександр Мазурчак має рацію: якщо від’єднати, приміром, електропостачання у незаконному МАФі, то господарі самі демонтують споруду, і міська влада неабияк заощадить на цьому.

Однак не все так просто з МАФами не лише в Києві, а й в інших містах. Так, за кожним із них стоїть певна структура, яка, зрозуміло, зацікавлена в їхньому існуванні. Тож «кришування» кіосків і часто на високому рівні — велика проблема для наведення порядку в цій сфері.

У середині липня у Львові також розпочалася боротьба з незаконними МАФами, а ще раніше таких заходів вживали в Одесі.

Тож саме після розчищення наших вулиць від незаконних кіосків схема розміщення легальних МАФів, яка повинна порадувати всіх нас до нового 2014 року, буде дуже доречною.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Незабаром кіоски стануть цивілізованішими, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca