AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Траса Київ-Чоп вкрилася шаром льоду: сто вантажівок «застрягли» на трасі

Траса Київ-Чоп вкрилася шаром льоду: сто вантажівок «застрягли» на трасіСьогодні на межі Львівської та Рівненської областей близько сотні вантажних фур, які не змогли подолати обледенілий підйом та застрягли у снігових заметах, утворили кілька кілометровий затор, передає УНІАН.

Про це повідомив помічник начальника Державної служби надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталій Туровцев.

Він зазначив, що найбільш проблемною є ділянка дороги на виїзді з Львівської області у Рівненську область.

«На відрізку траси «Київ-Чоп», між містами Броди та Олесько Бродівського району, у кількакілометровому заторі застрягли близько 100 вантажних фур. Легкові автомобілі мають нормальний проїзд, а ось вантажівки не можуть подолати обледенілі підйоми на цьому відрізку траси, з‘їжджають у замети і, фактично, створюють перешкоди фурам, які їдуть за ними. Рятувальники їх витягають спецавтомобілями, але після розвантаження траси, у «пастку» потрапляють нові вантажівки», — розповів Віталій Туровцев.

Він також повідомив, що така складна ситуація на даному відрізку траси спостерігається з вечора 17 березня, тому співробітники ДАІ увечері перекрили виїзд зі Львова вантажного автотранспорту і в‘їзд вантажних фур на територію Львівської області, оскільки саме вантажні автомобілі спричиняють затори і ускладнюють рух.

До виконання аварійно-рятувальних робіт від Головного управління ДСНС залучено 154 чоловік особового складу та 50 одиниць техніки, 5 оперативно-мобільних груп Головного управління та 27 оперативних груп підрозділів області. Всього до проведення робіт на території області залучено 1930 осіб та 463 од. техніки.

Основні зусилля пожежно-рятувальних підрозділів головного управління під час ліквідації стихії, зосередженні на здійсненні заходів з евакуації автотранспорту та наданні допомоги людям.

Як повідомили у Львівській ОДА, станом на 12.00 залишається невідновленим доїзд до 62 населених пунктів на території 5 районів області: у Бродівському — 18 населених пунктів, Жидачівському — 13, Золочівському — 18, Перемишлянському — 9, Сокальському — 4. На вулицях Львова продовжується розчистка бічних вулиць та внутрішньо квартальних доріг.

Електропостачання населених пунктів області відновлено у повному обсязі.

Порушень у роботі державних і соціальних установ, пошти, зв’язку, торгівлі та громадського харчування, систем тепло-, газо- та водозабезпечення, пов’язаних з несприятливими погодними умовами, не зафіксовано.

Урядовий Кур'єр

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Траса Київ-Чоп вкрилася шаром льоду: сто вантажівок ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca