AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Чому немає гарячої води?

Чому немає гарячої води?«Яких заходів вживає Мінрегіон, щоб не допустити зростання тарифів на житлово-комунальні послуги? Як проходить підготовка до опалювального періоду?» — такою була тема «прямої лінії» «УК» 21 серпня, під час якої на запитання читачів відповідав перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Григорій СЕМЧУК. Ось одне із запитань на «пряму лінію».

Олекса ШИЯН, м. Київ:

— З 8 по 22 липня на нашому будинку висіло оголошення, що не буде гарячої води — готуються до зими. Але вже 41 день, як її немає. Ми зверталися до ЖЕКу, а також на «гарячу лінію» Київради. Нам кажуть: там на Подолі щось роблять і вода буде пізніше. А зараз висить оголошення, що до 23 серпня води не буде. Її не мають лише три будинки. То при чому тут Поділ?

— Нині йде підготовка до зими, робиться опресовка труб, як належить за нормативами. А труби старі, лопають, не витримують. Є непоодинокі факти, коли в одному місці труби поміняли, а в другому — тріснуло. Тож буває, що люди залишаються без гарячої води навіть на два тижні. Однак у вас її немає надто довго. Дамо доручення нашим службам і займемось цим питанням, аби вам допомогти.

(Повністю «пряму лінію» буде опубліковано в одному з наступних номерів «УК»).

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Чому немає гарячої води?, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca