AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Експорт зерна йде по висхідній

Експорт зерна йде по висхіднійПротягом 2012-2013 маркетингового року вітчизняні аграрії експортували 23 мільйони тонн зернових, що на мільйон тонн більше, ніж торік. Такі тенденції дають підстави вважати, що Україна має всі можливості менш ніж за 10 років увійти до трійки лідерів з експорту зернових, зокрема фуражних. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов.

«Маркетинговий рік 2012-2013 успішно закінчився для аграрного сектору України. Сільгосппідприємства експортували 23 мільйони тонн зерна, найбільше —— кукурудзи та пшениці. Плани на майбутнє у нас ще амбітніші. За розрахунками міжнародних експертів, до 2021 року Україна зможе виробляти 65 мільйонів тонн зерна і постачати на зовнішні ринки приблизно 31 мільйон. Це дасть змогу нашій державі ввійти до трійки лідерів за обсягами продажу збіжжя за кордон, зокрема фуражних зернових», — уточнив Сергій Арбузов.

При цьому він наголосив на тому, що паралельно з постачанням таких значних обсягів збіжжя за кордон, уряд зміг гарантувати продовольчу безпеку всередині країни. «З метою недопущення в Україні дефіциту збіжжя, міністр аграрної політики та продовольства підписав із зернотрейдерами меморандум. Завдяки цим домовленостям уряд і бізнес спільно вирішують, скільки збіжжя буде експортовано щороку. Наразі це один із яскравих прикладів ефективного державно-приватного партнерства», —— сказав перший віце-прем’єр.

Його прес-служба повідомляє, що за даними Мінагрополітики, протягом останніх семи років у середньому за кордон постачали 14,7 мільйона тонн зерна. Тож цьогорічний обсяг експорту зернових — один із найбільших за роки незалежності. При цьому у 2013-2014 маркетинговому році Україна зможе експортувати до 26 мільйонів тонн зерна.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Експорт зерна йде по висхідній, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca