AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Експерти зупиняють вертикальний транспорт

Експерти зупиняють вертикальний транспортПОЇХАЛИ!

У Полтаві шукають кошти на модернізацію ліфтів та обладнання їх засобами зв’язку

Краще погано їздити, ніж добре ходити. Це прислів’я часто згадують літні та обділені здоров’ям мешканці багатоповерхівок, у яких з різних причин не працюють ліфти. А таких будинків з непрацюючими та частково пошкодженими підйомниками у Полтаві чимало. Торік тут провели понад двадцять експертних обстежень, а в поточному планують перевірити у десять разів більше ліфтів. Про це повідомив начальник Держгірпромнагляду в Полтавській області Сергій Щербак. За словами посадовця, через брак обстеження вже зупинили 16 ліфтів, а всього за минулий рік експерти Держгірпромнагляду заборонили використання 64 підйомників. Щоб провести перевірку всієї техніки, потрібно понад 600 тисяч гривень. Частину цих коштів уже виділили — експертизи ліфтів тривають.

— Серед діючих підйомників нині для життя і здоров’я людей безпечними є 99% ліфтового парку. Щодо перевірених ліфтів, то 40% їх прослужить іще кілька років. Решту доведеться ремонтувати. Але щоб розв’язати проблему, поточних ремонтів не достатньо — потрібна модернізація. А модернізація тільки одного ліфта обійдеться місту у 80—140 тисяч гривень, — каже Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Згідно з його інформацією, останнім часом місто виділяє на ремонти та підтримання ліфтового господарства в середньому 1 мільйон гривень щороку. Торік, наприклад, освоїли 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Ще один варіант розв’язання проблеми — поступове підведення тарифів до економічно об∂рунтованих значень. Якби сьогодні тариф за використання ліфта був на рівні 34 копійок за квадратний метр помешкання, з міського бюджету не довелося б брати додаткових коштів. При тарифі в 60 копійок можливе і оновлення парку техніки. Проте цей варіант навряд чи можливий — більшість людей просто не зможе сплачувати такі кошти.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Експерти зупиняють вертикальний транспорт, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca