AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


ДАІ: говорити про зміни щодо обмеження швидкісного режиму на дорогах передчасно

ДАІ: говорити про зміни щодо обмеження швидкісного режиму на дорогах передчасноУ деяких засобах масової інформації з’явилася інформація про висловлення Державтоінспекцією пропозиції щодо обмеження швидкості в містах до 50 км/год. У ДАІ зазначають: наразі ніяких законодавчих змін щодо швидкісного ліміту на дорогах не планується.

Питання про зниження швидкості було піднято під час брифінгу на Форумі національного партнерства з безпеки дорожнього руху київською асоціацією велосипедистів. У Державтоінспекції запевняють: всі пропозиції громадських організацій, громадян особисто, щодо поліпшення законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху будуть прийняті до уваги. Однак, перш за все потрібно продовжити роботу щодо поліпшення організації дорожнього руху, розбудови дорожньої інфраструктури та підвищення правосвідомості громадян.

Наразі пропозиції громадськості акумулюються в Державтоінспекції для подальшого використання в роботі. Це, зокрема, встановлення обмеження швидкості, обов’язковість зміни шин відповідно до сезону, носіння пішоходами світлоповертаючих елементів тощо. Після ретельного вивчення фахівцями, вони будуть оприлюднені для обговорення широким загалом. Проте, говорити про швидкі законодавчі зміни, на сьогодні, передчасно.

ДАІ МВС України

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - ДАІ: говорити про зміни щодо обмеження швидкісного ..., 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca