AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Гіганти для російських газовиків

Гіганти для російських газовиківВідповідно до укладеного контракту робітники Сумського НВО імені Фрунзе розпочали виготовляти обладнання для російського ЗАТ «Тернафтогаз», а саме 4 адсорбери та 3 блоки колон деетанізації, які експлуатуватимуть на Термокарстовому промислі в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ.

Як розповів генеральний конструктор нафтогазового та хімічного обладнання спеціального конструкторського бюро об’єднання Сергій Когулько, фрунзенці мають значний досвід виготовлення такого устаткування, хоч це замовлення має особливості й навіть певний ексклюзив. Насамперед адсорбери, призначені для осушування природного газу, важать більш як 70 тонн кожен. Блоки колон, за допомогою яких з газу вилучатимуть етан, трохи легші — від 50 до 55 тонн, а їхня висота сягає 30 і 40 метрів. Такі гігантські габарити вимагають від машинобудівників особливої майстерності та ретельності. Однак, як упевнені в колективі, замовлення буде виконано в установлені терміни, а саме — у четвертому кварталі, коли і розпочнеться відвантаження продукції.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Гіганти для російських газовиків, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca