AddS.kiev.ua

Юридические услуги в Киеве от профессионалов!


Услуги юристов и адвокатов

консультации по различного рода правовым вопросам;

анализ и правовой аудит ситуаций и действий;

подготовка процессуальных документов в суд, правоохранительные и другие государственные органы, учреждения и организации;

юридическое представление интересов;

обжалование незаконного решения суда, органа местного самоутравления и чиновника;

помощь в получении любого рода юридических документов, в том числе через суд;

другие юридические и адвокатские услуги.

Новости законодательства

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінс

На Полтавщині громадяни дякують працівникам Державтоінспекції Нещодавно на імя тимчасово виконуючого обовязки начальника УМВС України в Полтавській області Андрія Балоня надійшла подяка від мешканця села Білоцерківка, Великобагачанського району, який висловлював ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены ...

55 работников Госпогранслужбы Украины уволены в результате антикоррупционной проверки В Государственной пограничной службе Украины (ГПС) продолжаются активные мероприятия по предотвращению злоупотреблений среди персонала. Об этом сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы.


Кооперація допоможе розвиватися

Кооперація допоможе розвиватисяУкраїна і Білорусь активізують створення спільних підприємств із виготовлення сільськогосподарської техніки. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з першим заступником Глави Уряду Білорусі Володимиром Семашком. Білоруський урядовець здійснив у п’ятницю одноденний робочий візит до Києва.

А розширені переговори відбулися з першим віце-прем’єр-міністром України Сергієм Арбузовим. Головними темами були подальше нарощування двосторонньої торгівлі та нові масштабні проекти співпраці у сферах, стратегічно важливих для економік двох країн: енергетичній, транспортній та сільськогосподарській. Сторони виступили за активізацію коопераційного співробітництва в галузі машинобудування та спільної реалізації продукції на ринках третіх країн. Було домовлено про проведення у травні 22-го засідання двосторонньої міжурядової комісії під головуванням заступників глав урядів.

Урядовий Кур'єр

Это Вам будет интересно:

Юридические публикации:

  • Adds.kiev.ua - это юридические услуги от профессиональных
    юристов и адвокатов города Киева и Киевской области,
    за плечами которых многие годы юридической практики!

Мы помогаем даже в сложных ситуациях и неурядицах!

Контакты юристов

Телефон:
E-mail:
Юридические услуги - Кооперація допоможе розвиватися, 2024 год |
1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca